Cukiernia Koch - Słodka wizytówka Szczecina

Menu

Torty weselne

Torty weselne na zamówienie Szczecin

Wiemy, że ten Dzień jest dla Was wyjątkowy. Jako profesjonalni Cukiernicy sprawimy, że ten dzień zapadnie w pamięć na długo zarówno Wam, Rodzinie jak i gościom weselnym. Korzystając z naszych usług pomożemy Wam we wszystkich aspektach związanych ze słodką częścią Waszej uroczystości, a w wielki dzień doręczymy Wasz wymarzony tort i dopilnujemy, że wszystko przebiega zgodnie z Waszym planem.

Sprawdź naszą ofertę tortów weselnych „szytych na miarę”!


Feature 1

Perfekcyjne wykonanie

Nasze doświadczenie pozwala wykonać fantastyczne dzieło i zatroszczyć się o każdy
detal.

Feature 1

Oryginalność i dopasowanie

Każdy ślub jest odbiciem Waszych marzeń i upodobań, dlatego stworzymy niebanalny tort pasujący do koncepcji wesela.

Feature 1

Troska o całą realizację

Nie tylko wykonamy pyszny tort, ale dostarczymy go do Domu Weselnego i zadbamy o odpowiednią oprawę.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Tort weselny z czerownymi różamu
Wykonaliśmy wyjątkowy piętrowy tort podzielony na kilka części. Całość aranżacji wykonana była w jasnych barwach z dekoracjami kwiatowymi - oczywiście w całości wykonanymi przez naszych mistrzów cukiernictwa. Smak tortu mogą wybrać Państwo Młodzi według swojego uznania.

Na Państwa zapytanie przygotujemy dedykowaną propozycję uwzględniająca Wasze wszystkie prefernecje. Zachęcamy do kontaktu!

Weselny "Naked Cake"
Tym razem przedstawiamy bardzo modny w ostatnim czasie "Naked Cake" wykończony dekoracją z owoców leśnych co sprawia, że prezentuje się on bardzo smakowicie.

Na samym szczytcie można umieścić dekorację (na przykład w formie figurek Nowożeńców) lub race, które po odleniu zrobią dodatkowy efekt wizualny i rozświetlą salę weselną.

Tort piętrowy z kwiatami
Specjalizujemy się w tortach piętrowych. Ta realizacja wykoanna jest na specjalnym stelażu i ozdobiona jest kwiatami w kremowych kolorach.

Niebywałą zaletą tortów piętrowych jest możliwość wybrania innych smaków dla każdego piętra. Dzięki temu traficie Państwo bezbłednie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

Tort pietrowy z błękitną dekoracją

Kolejny tort piętrowy, który u naszych Klientów cieszy się wielkim zainteresowaniem! Wykończony błękitną dekoracją z kwiatów. Na szczycie figurki Nowożeńców, z góry spoglądające na całą kompozycję. W rzeczywistości tort wygląda wręcz rewelacyjnie - aż żal go kroić!

Wszystko zgodnie z wybraną przez Państwa Młodych kolorystyką ślubną.

 

Bardzo chętnie pomożemy Wam w stworzeniu wyjątkowego tortu weselnego, który uświetni Waszą uroczystość. Chętnie spotkamy się z Wami i zaprezentujemy nasze realizacje "na żywo", połączeniu z degustacją.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.