Cukiernia Koch - Słodka wizytówka Szczecina

Menu

O Nas - Cukiernia Koch :: Słodka Wizytówka Szczecina

Cukiernia Koch - Słodka wizytówka Szczecina

Prowadzę cukiernię „KOCH” już ponad ćwierć wieku, uważam, że to wielki zaszczyt i dowód uznania moich klientów. Razem z moimi najbliższymi, żoną Haliną, synami Jarosławem i Marcinem oraz synową Agatą tworzymy zgrany zespół, całym sercem zaangażowany w swoją pracę. Wraz z początkiem działalności funkcjonowała tylko jedna cukiernia przy ul. Jagiellońskiej 2. Tam też do dzisiaj znajduje się wielkie serce rodzinnego sukcesu. Mowa tutaj o miejscu, gdzie odbywa się produkcja wszystkich pyszności. W piwniczych pomieszczeniach znajdują się maszyny, które są tylko uzupełnieniem ciężkiej pracy ręcznej zgromadzonych tam cukierników. Cała magia tworzenia słodkich gadżetów rozpoczyna się we wczesnych godzinach rannych, jeszcze przed otwarciem naszych cukierni i kawiarni. To właśnie dlatego nasi klienci mogą cieszyć się niezwykłą świeżością naszych wyrobów.

Dziś dzięki wspólnej inicjatywie posiadamy już kilka punktów handlowych – cukierni, kawiarni w naszym mieście Szczecin. Ważną rolę odgrywają nasi pracownicy zajmujący się handlem. Są oni najbardziej odpowiedzialni za zadowolenie klientów. Nasi pracownicy wykazują się dobrą obsługą, są życzliwi, serdeczni i potrafią doradzić w chwilach największego zakłopotania i niezdecydowania klienta. Jesteśmy od początku cukiernią związaną z naszym miastem i z naszymi klientami. Od początku działalności staramy się jak najcelniej trafiać w gusta klientów. W chwili obecnej rynek podnosi poprzeczkę, otwiera nowe horyzonty i daje możliwości, motywując różnych założycieli firm do konkurencji. Zmusza nas to do wzbogacania i urozmaicania naszego asortymentu. Nasz wizerunek i to jak postrzegają nas nasi klienci ma olbrzymi wpływ na nasz sukces. Konkurencja jest dla nas podporą i motywacją do tego, aby w dalszym ciągu unowocześniać dzieło rozpoczęte w 1972 roku. Zamiłowanie klientów do naszych produktów to główny cel naszej działalności. Dzięki wam osiągamy go każdego dnia...

ŚWIEŻO

Wcześnie rano, gdy większość z Was jeszcze śpi, my zabieramy się do pracy. Tak, aby nasze wypieki trafiły z samego rana do Waszych domów. Kupując nasze produkty macie gwarancję, że są naprawdę świeże.

WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR

Od 25 lat wytwarzamy wypieki według autorskich receptur i tradycji, którą pieczołowicie pielęgnujemy. Dzięki naszym doświadczeniom możemy być pewni, że każde ciasto i tort spełnią Wasze oczekiwania i oczarują Wasze podniebienia.

SMACZNIE

To dla nas wyznacznik dobrego wypieku! Dbamy o to, aby każdy tort, ciasto czy inna słodycz była przygotowany z najwyższą starannością i zgodnie ze sztuką cukierniczą. Tylko wtedy jesteśmy pewni, że zasmakuje on Naszym odbiorcom.

Pół wieku wieku pieczemy dla państwa w Szczecinie, zapraszamy serdecznie!